Ana Sayfa
Hakkımızda
İkinci El İş Makinaları
Satılık Kiralık İş Makinası Talep Formu
Yedek Parça
İletişim
Üye Girişi
E-Mail
Şifre
     
> Şifremi Unuttum
Site İçi Arama
Güncel Haberler
• Yeni Web sitemiz yayında!!!
Haberin devamı için lütfen tıklayınız....
• Makinanızı Satmakmı veya Kiraya Vermekmi İstiyorsunuz?
Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayınız...
 
Hakkımızda

      Şirketimiz Uygar Makina  1993 yılında iş makineleri ve yedek parça alım satımı alanında faaliyetine başlamış, sürekli gelişmekte olan sektör içinde kendine saygın bir yer edinmiş, makine parkını her geçen gün genişletmiş ve 2000 yılında iş makineleri alım satımına profesyonel  boyutta başlamıştır. Uygar Makina’nın temel prensibi, her alanda dürüstlük, istikrar ve müşteri memnuniyetidir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan güler yüzlü kadrosu ve rekabetçi fiyatlarıyla , Uygar Makina yurtiçi ve yurtdışından çeşitli müşterilere ulaşmış ve her geçen gün müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemeyi başarmıştır.Müşterilerini sadece birer kazanç kaynağı olarak görmeyen Uygar Makina, bir hayat boyu sürecek dostluklara da imza atmakla beraber ülkemizi yurtdışında da en iyi şekilde temsil etmektedir. Özellikle yurtdışındaki müşterilerimize her çeşit markadan, kullanılmamış iş makinesi ve ekipmanları da temin etmekteyiz. Verdiğimiz kusursuz hizmetler sayesinde, faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde, ihtiyaç sahiplerinin ilk akla gelen adresi olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

   Uygar Makina olarak kiralık iş makinesi ihtiyaçlarınız konusunda da kurulduğumuz günden bugüne, her türlü desteği sunmaktayız. Müşterilerimize gerek satılık iş makinesi gerek kiralık iş makinesi gerekse yedek parça konusunda Avrupa standartlarında hizmet vermek, kaliteyi birinci şart olarak benimsemek, sektörde gelişen olayları, yenilikleri ve en son teknolojiyi yakından takip etmek prensip olarak şirketimiz tarafından benimsenmiştir.

   Uygar Makina , kuruluşundan bu güne kadar, temel ilkelerinden ve insana verdiği değerden hiçbir zaman vazgeçmemiştir ve bundan sonra da aynı şekilde yoluna devam edecektir. Herkese huzur, başarı ve sağlıklı günler diler saygılarımızı suna rız.